Прокуратурі не вдалося вилучити документи Федерації профспілок

6 Липня 2011, 20:07

«Сьогодні в Будинок профспілок (на Майдані Незалежності, 2 у Києві) прийшли три працівники прокуратури. Вони хотіли зробити виїмку документів і обшук», – розповів він.

«Враховуючи те, що не було керівництво Федерації на місці, вони провели лише слідчі дії, зняли відеоматеріал, викликали керівника господарського управління. Той відмовився будь-що відкривати у зв’язку з тим, що не уповноважений на такі дії. І є спеціальне розпорядження голови (ФПУ – Ред.), що забороняє видавати документи», – зазначив Работа.

Він відзначив, що після цього представники прокуратури склали відповідні акти. При цьому Работа відзначив, що йому невідомо і представники прокуратури не повідомляли, які саме документи були необхідні працівникам прокуратури.

При цьому він заявив, що жодних незаконних дій працівниками прокуратури здійснено не було.

Раніше медіа-центр ФПУ розповсюдив повідомлення, в якому наголошувалося: «Як стало відомо з неофіційних джерел, сьогодні, 6 липня, після 14.00 планується захоплення силовиками Будинку союзів за адресою: м.Київ, Майдан Незалежності, 2 з метою обшуку і вибірки документів із внутрішньостатутної діяльності Федерації профспілок України».

Нагадаємо, Генпрокуратура порушила десять кримінальних справ, пов'язаних з незаконним відчуженням державних санаторно-курортних установ, що перебувають в управлінні Федерації профспілок.

У ГПУ зазначили, що перевірки були викликані зверненнями ряду народних депутатів і профспілкових лідерів.

Втім, голова ФПУ Василь Хара вважає, що масові перевірки профспілок прокуратурою не обійшлися без впливу прем’єр-міністра Криму Василя Джарти.