НОВИНИ

Хара вважає, що прокуратуру на профспілки "натравив" Джарти

Голова Федерації профспілок України (ФПУ) Василь Хара вважає, що масові перевірки профспілок прокуратурою не обійшлися без впливу прем’єр-міністра Криму Василя Джарти. Про це він заявив в інтерв'ю газеті «2000».

«Прем'єр-міністр Криму виступив 23 травня, і в той же день до мене прийшли працівники прокуратури. Думаю, тут прямий зв'язок», - зазначив Хара.

«Але я людина віруюча і твердо переконаний, що всі, хто сьогодні зневажає закон і інтереси людини праці, будуть покарані Богом», - вважає він.

Голова Федерації профспілок упевнений, що президент Віктор Янукович розставить усі крапки над «і», як тільки дізнається про події.

«Я твердо переконаний, що Віктор Федорович не знає всіх подробиць і до цього абсолютно непричетний. Я вірю, що наша перша зустріч з ним поставить все на свої місця. І я не приховую, що розділяю погляди президента і є його прихильником», - зазначив Хара.

Він вважає, що головними мотивами дій прокуратури є бажання вивести профспілкові об'єкти у держмайно для того, щоб роздати його у приватні руки.

«У Криму їх не цікавлять санаторії, їм потрібна кримська земля, на якій вони розташовані. На жаль, органи Генпрокуратури опустилися до рівня «столу замовлень»при виконанні вимог Василя Джарти», -впевнений Хара.

Він розповів, що «дійшло до грубого, протиправного, незаконного втручання у статутну діяльність ФПУ».

«Представники Генпрокуратури протягом двох днів намагалися вилучити документи в акціонерних товариствах ФПУ. До Генеральної прокуратури викликалися заступник голови та працівники апарату ФПУ», - заявив він.

Зазначимо, що Генеральна прокуратура раніше спростувала обвинувачення представників Федерації профспілок про її втручання в статутну діяльність профспілок.

Нагадаємо,прокуратура Криму порушила понад 20 справ за фактами злочинів при розпорядженні майном і землями «Укрпрофоздоровниці». Такі дії правоохоронних органів викликали кілька пікетів ФПУ під стінами Генпрокуратури.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.