Продан повідомив, коли повернеться в Україну

21 Листопада 2018, 21:19

Колишній виконувач обов’язків голови Державної фіскальної служби Мирослава Продана, якого підозрюють у незаконному збагаченні, повідомив, що наступного тижня повернеться в Київ. Про це в середу, 21 листопада, він написав на своїй сторінці в Facebook.

 

"Наступного тижня повертаюсь у Київ після завершення лікування. Лікарі вважають, що мій стан дозволить залишити медичний заклад. Сьогодні адвокати надали представникам САП інформацію з цього приводу. Сподіваюсь, що з мого повернення не влаштують шоу. У той же день я готовий з'явитись у САП. Я повертаюсь, щоб довести свою правоту", – наголосив він.

 

 

Як повідомлялося, 15 листопада Спеціалізована антикорупційна прокуратура склала письмове повідомлення про підозру щодо колишнього виконувача обов’язків голови Державної фіскальної служби Мирослава Продана. Колишній посадовець підозрюється у набутті за час роботи на посадах виконувача обов’язків заступника та голови Державної фіскальної служби України з липня 2016 року по червень 2018 року у власність грошових коштів у сумі понад 89 млн. грн., за які для його особистого користування придбано низку об’єктів нерухомого майна і транспортних засобів. У САП додали, що 15 листопада екс-очільника ДФС не з’явився на виклики до САП для проведення слідчих та процесуальних дій у кримінальному провадженні.

 

Нагадаємо, за 2015 рік Мирослав Продан задекларував 103 775 заробітної плати, а його дружина-підприємець отримала дохід у 762 000 грн та ще 38 165 процентів з ПАТ акціонерний банк "Укргазбанк".

 

Мирослав Продан народився 08 жовтня 1979 року у Могилів – Подільському районі Вінницької області. З 2005 року працює у структурах податкової Вінницької області. З 2008 року – займає керівні посади в податкових органах м. Вінниця, Черкаської області та Міжрегіонального головного управління ДФС — Центрального офісу з обслуговування великих платників. З липня 2016 року – виконувач обов’язків заступника Голови Державної фіскальної служби України. З 3 березня 2017 – в.о. голови ДФС.

 

5 вересня Кабінет міністрів ухвалив рішення про звільнення з посади виконувача обов’язків Державної фіскальної служби Мирослава Продана, який  вирішив звільнитися з посади за власним бажанням.