НОВИНИ

Кабмін звільнив очільника ДФС

Уряд призначив Олександра Власова тимчасовим виконувачем обов'язків глави відомства.

Кабінет міністрів у середу, 5 вересня, ухвалив рішення про звільнення з посади виконувача обов’язків Державної фіскальної служби Мирослава Продана, який  вирішив звільнитися з посади за власним бажанням. Про це Продан повідомив на своїй сторінці в Facebook.

 

\

 

Продан також зазначив, що Кабінет міністрів вирішив оголосити конкурс на посаду голови ДФС. Водночас він додав, що планує брати участь у конкурсі, і саме для цього він пішов з посади.

 

"Щоби унеможливити конфлікт інтересів та будь-які спекуляції з цього приводу, вирішив просити уряд призначити іншого виконувача обов'язків голови ДФС. Службу на цей період повинна очолити людина, яка не братиме участі в конкурсі. Лише таким чином забезпечимо прозорий та неупереджений процес відбору та високий рівень довіри до результатів конкурсу", – наголосив Продан.

 

Водночас уряд призначив тимчасового виконувача обов'язків глави Державної фіскальної служби, ним став Олександр Власов.

 

 

"Він (Власов – Ред.) 3,5 роки очолював підрозділ "Фантом". Це підрозділ Державної фіскальної служби, який працював в зоні АТО і на період до проведення конкурсу (на керівника ДФС) саме Олександр буде виконувати обов'язки голови ДФС", – повідомила очільниця Мінфіну Оксана Маркарова.

 

Нагадаємо, Мирослав Продан народився 08 жовтня 1979 року у Могилів - Подільському районі Вінницької області. З 2005 року працює у структурах податкової Вінницької області. З 2008 року – займає керівні посади в податкових органах м. Вінниця, Черкаської області та Міжрегіонального головного управління ДФС — Центрального офісу з обслуговування великих платників.

 

З липня 2016 року – виконувач обов’язків заступника Голови Державної фіскальної служби України. З 3 березня 2017 – в.о. голови ДФС.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.