Президент висловив свої сподівання щодо ухвалення закону щодо Антикорупційного суду

20 Жовтня 2017, 16:40

Президент України Петро Порошенко заявив, що новий законопроект щодо Антикорупційного суду має буде розроблений та підписаний до кінця 2017 року. Про це він заявив у п'ятницю, 20 жовтня, у ході виступу з нагоди 14-річчя створення розвідки Держприкордонслужби.

Порошенко наголосив, щоб представники всіх фракцій негайно почали роботу по розробці нового проекту з урахуванням пропозицій Венеціанської комісії.

"Тепер я наполягаю і наголошую, щоб з участю представників усіх фракцій негайно почалася робота по розробці нового проекту, де будуть враховані всі пропозиції Венеціанської комісії. Підкреслюю, що я, як президент, готовий делегувати в цю робочу групу свого представника, щоб буквально за 1-2-3 тижні комісія мала можливість представити узгоджений законопроект. Якщо цього не буде зроблено, я буду змушений взяти на себе ініціативу. Підкреслюю, що графік створення нового суду, як я його собі уявляю і планую, передбачає остаточне ухвалення, підписання президентом закону "Про Антикорупційний суд" до кінця поточного року. Це абсолютно реально", – заявив він.

Як повідомлялося, жовтня президент Петро Порошенко закликав депутатів створити робочу групу з напрацювання законопроекту про створення Антикорупційного суду.

Нагадаємо, 17 жовтня під будівлею Верховної Ради зібралося близько 1000 осіб, які вимагають створення антикорупційних судів, скасування депутатської недоторканності та прийняття нового виборчого закону.