НОВИНИ

Порошенко закликав депутатів створити робочу групу щодо Антикорупційного суду

Президент закликає парламент створити робочу і напрацювати законопроект про створення Антикорупційного суду.

Президент України Петро Порошенко закликає депутатів створити робочу групу з напрацювання законопроекту про створення Антикорупційного суду. Про це під час брифінгу після погоджувальної ради 17 жовтня заявила представниця президента у Верховній Раді Ірина Луценко.

"Президент закликає парламент створити робочу і напрацювати законопроект, який подати на узгодження, і він його – узгоджений з усіма фракціями – внесе в парламент, визначить його як невідкладний і запропонує Верховній раді невідкладно розглянути цей спільний законопроект", - заявила вона.

При цьому Луценко наголосивла, що у бюджеті на 2018 рік уже передбачена достатня сума коштів для створення і фінансування антикорупційного суду.  

Раніше спікер Ради Андрій Парубій заявив, що Верховна Рада України не зможе розглянути законопроекти про скасування депутатської недоторканності та створення антикорупційного суду оскільки не має на це юридичних підстав. Також він додав, що у висновку Венеціанської комісії йдеться про відкликання законопроектів щодо створення в Україні Антикорупційного суду

Нагадаємо, 17 жовтня під будівлею Верховної Ради зібралося близько 1000 осіб, які вимагають створення антикорупційних судів, скасування депутатської недоторканності та прийняття нового виборчого закону.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.