Працівники ProstoPrint пікетують УБОЗ

12 Вересня 2011, 11:35

За словами координатора руху «Спільна Справа» Олександра Данилюка, який є адвокатом потерпілих, учасники пікету вимагають зустрічі зі слідчим, що веде їхню справу, а також негайного повернення майна компанії, яке, на переконання адвоката, було вилучене цілком незаконно.

Данилюк також повідомив, що після акції під УБОЗом працівники ProstoPrint підуть до приміщення прокуратури м. Києва, де продовжать пікет з вимогами невідкладно закрити кримінальну справу проти їхньої компанії та порушити кримінальні справи проти працівників міліції, «які на порушення низки вимог чинного законодавства вчинили незаконний обшук в офісі ProstoPrint, паралізували її діяльність та сфальсифікували кримінальну справу».

Нагадаємо, власник компаній Prostoprint та futbolka.ua Денис Олєйніков 6 вересня повідомив, що  УБОЗ захопив офіси його фірм нібито через друк футболок з написом «Спасибо жителям Донбасса…».

Пізініше в Головному управлінні Міністерства внутрішніх справ у Києві пояснили, що обшук у столичній компанії з виробництва футболок Prostoprint пов'язаний з підробкою сувенірної продукції до Євро-2012.  Згодом у міліції заявили про порушення кримінальної справи проти близько 10 посадових осіб поліграфічної компанії ProstoPrint .

У свою чергу Олєйніков  стверджує, що жодного порушення авторського права при використанні символіки Євро–2012 не було, оскільки відповідальність за дотримання авторських прав несе власник продукції, яким виступає замовник, а ніяк не виробник. Крім того,  замовлення на друк футболок з символікою Євро–2012 розмістили самі працівники УБОЗ, щоб спровокувати напад на офіс та зупинити виробництво.

Читайте також: Власник Prostoprint: «Міліція знайшла в нас продукцію, яку сама ж і замовила»

7 вересня Денис Олєйніков звернувся до президента Віктора Януковича з відкритим листом, в якому заявив про свою готовність просити політичного притулку за кордоном.