Польський євродепутат: фальсифікації під час парламентських виборів не були несподіванкою

Акценти
7 Листопада 2012, 01:40

"Спостерігачі від Європейського парламенту працювали в різних округах. Частина з них висловилася відразу після завершення голосування стосовно самого процесу виборів. У когось на дільницях все відбулося в день виборів добре, у інших — ні. Від деяких лунали заклики не підписувати угоду про асоціацію та про встановлення безвізового режиму з Україною", – сказав Залевський.

"Я вважаю, відмовитися від подальшої співпраці з Україною було б несправедливо щодо українського народу — не політиків, не політичних партій, а саме простих українців. Саме на них, на активне громадянське суспільство, мусить орієнтуватися Європейський Союз. Не думаю, що звіт (висновок місії спостерігачів Європейського парламенту щодо виборів – Ред.) мусив бути жорсткішим", – зазначив депутат. 

"Фальсифікації не були несподіваними. Чекати повної відповідності європейським стандартам було б великою наївністю або поганим знаттям внутрішньої політичної ситуації в Україні. Але якщо ми відмовимося від безвізового режиму з Україною, то підтримаємо корумповані політичні структури, а не українців", – наголосив Залевський.

Повний текст інтерв'ю з членом групи Європейської партії в Європарламенті Павелом Залевським читайте тут.

Позначки:
90