Поліція Малайзії офіційно підтвердила особу загиблого зведеного брата Кім Чен Ина

10 Березня 2017, 12:59

Шеф поліції Малайзії офіційно підтвердив, що загиблий в лютому в аеропорту Куала-Лумпура чоловік був 45-річний Кім Чон Нам – зведений брат лідера Північної Кореї Кім Чен Ина. Про це повідомляє Associated Press.

Інформації про те, яким чином була ідентифікована його особистість, не наводиться.

Нагадаємо, 14 лютого стало відомо про вбивство зведеного брата президента Північної Кореї Кім Чен Ина, його убили в Малайзії. За попередньою версією, його отруїли в аеропорту Кала-Лумпура дві жінки з КНДР.

Як повідомлялося, за даними розвідки Південної Кореї, КНДР протягом тривалого часу готувала вбивство Кім Чен Нама. У 2012 році вже була здійснена невдала спроба усунення Кім Чен Нама.

Окрім того, малайзійські слідчі підозрюють працівника північнокорейської авіакомпанії у причетності до вбивства брата Кім Чен Ина.

Влада Малайзії вважає, що за вбивством стоїть офіційний Пхеньян. Всього у справі проходять 10 підозрюваних. Четверо підозрюваних вже затримані, зокрема обидві учасниці нападу. Одна з них, 25 років, є громадянкою Індонезії, у другої, 28-річної, був при собі в'єтнамський паспорт.