НОВИНИ

Південна Корея звинуватила владу КНДР у вбивстві брата Кім Чен Ина

За версією поліції, брата лідера КНДР отруїли.

Міністерство у справах об'єднання Південної Кореї звинуватило Пхеньян у вбивстві зведеного брата лідера КНДР Кім Чон Нама, повідомляє ВВС Україна.

"Ми вважаємо, що режим Північної Кореї стоїть за цим убивством, враховуючи, що всі п'ять підозрюваних у цій справі є вихідцями з Північної Кореї", - сказано в повідомленні відомства.

Нагадаємо, зведеного брата президента Північної Кореї Кім Чен Ина убили в Малайзії. За попередньою версією, його отруїли в аеропорту Кала-Лумпура дві жінки з КНДР.

Як повідомлялося, за даними розвідки Південної Кореї, КНДР протягом тривалого часу готувала вбивство Кім Чен Нама. У 2012 році вже була здійснена невдала спроба усунення Кім Чен Нама.

Нагадаємо, єдинокровний брат глави КНДР, який проводив багато часу за межами країни, був публічною людиною і висловлювався проти династичного успадкування посади правителя у Північній Кореї. Кім Чен Ин і Кім Чен Нам - сини покійного північнокорейського диктатора Кім Чен Іра від різних матерів. Кім Чен Нам неодноразово підкреслював, що не зацікавлений в спадкуванні поста глави держави.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.