НОВИНИ

У справі про вбивство Кім Чон Нама з'явився новий підозрюваний

Малайзійські слідчі підозрюють працівника північнокорейської авіакомпанії в причетності до вбивства брата Кім Чен Ина .

У справі про вбивство брата лідера КНДР з'явився ще один новий підозрюваний. Про це повідомив глава національної поліції КНДР Халід Абу Бакар у середу, 22 лютого.

Малайзійські слідчі підозрюють працівника північнокорейської авіакомпанії в причетності до вбивства Кім Чон Нама.

"Ми написали послу [КНДР в Малайзії] з тим, щоб він дозволив нам їх обох допитати. Ми сподіваємося, що корейське посольство буде співпрацювати і дасть дозвіл швидко. В іншому випадку ми будемо викликати їх до себе", - заявив Халід Абу Бакар.

У поліції повідомили також про затримання 46-річного жителя Північної Кореї на ім'я Рі Чон Чхоль. Крім того, в розшук оголошені четверо чоловіків, яких підозрюють у причетності до цього вбивства, проте вони, ймовірно, вже покинули Малайзію. Виходячи з останньої заяви слідчих, кількість підозрюваних збільшилася до дев'яти.

Нагадаємо, 14 лютого зведеного брата президента Північної Кореї Кім Чен Ина убили в Малайзії. За попередньою версією, його отруїли в аеропорту Кала-Лумпура дві жінки з КНДР.

Як повідомлялося, за даними розвідки Південної Кореї, КНДР протягом тривалого часу готувала вбивство Кім Чен Нама. У 2012 році вже була здійснена невдала спроба усунення Кім Чен Нама.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.