Платіні проситимуть закрити справу проти ProstoPrint

26 Вересня 2011, 11:28

У понеділок, 26 вересня, у Києві біля готелю "Хайят", де зупиниться президент Союзу європейських футбольних асоціацій (УЄФА) Мішель Платіні, пройде акція на захист компанії  ProstoPrint, проти якої було порушено кримінальну справу. Про це на своїй сторінці у Фейсбуці повідомив власник компанії  Денис Олєйніков.

Як повідомлялось,  слідче управління Головного управління Міністерства внутрішніх справ Києва порушило кримінальну справу проти близько 10 посадових осіб поліграфічної компанії ProstoPrint за підозрою в незаконному використанні торговельного знака-емблеми чемпіонату Європи з футболу 2012 року на футболках, чашках, кепках і іншій продукції.

Раніше відбулися обшуки у цій компанії. За словами власника компаній ProstoРrint та futbolka.ua Дениса Олєйнікова, УБОЗ захопив офіси його фірм нібито через друк футболок з написом "Спасибо жителям Донбасса…".

7 вересня Денис Олєйніков звернувся до президента Віктора Януковича з відкритим листом, в якому заявив про свою готовність просити політичного притулку за кордоном.

19 вересня стало відомо, що Денису Олєйнікову та його родині невідомі погрожують фізичною розправою, якщо він не припинить випуск та розпродажі футболок «Спасибо жителям Донбасса».

20 вересня УБОЗ заблокував сайт компанії.

21 вересня стало відомо, що власник компанії ProstoPrint Денис Олєйніков виїхав з родиною з України.