Підвищення мінімальних зарплат прискорить пенсійну реформу – Порошенко

28 Жовтня 2016, 12:35

Підвищення мінімальної зарплати дасть можливість прискорити проведення пенсійної реформи. Про це під час представлення нового голови Київської ОДА повідомив президент України Петро Порошенко.

"А куди піде такий податок, як податок на доходи фізичних осіб з цієї збільшеної мінімальної Заробітної плати? У місцеві бюджети… Я впевнений у тому, що будуть збільшені місцеві бюджети, розрахунки вже є, на 7,7 млрд грн. Також буде збільшено надходження у Пенсійний фонд. І після першого підвищення 1 грудня на 10%, накопичення Пенсійного фонду дадуть можливість прискорення проведення пенсійної реформи. Це яскраве підтвердження того, що в умовах, коли держава витрачає 5% свого ВВП на сектор оборони та безпеки, ключовими напрямками повинні стати боротьба з бідністю і захист працюючої людини", – сказав президент.

Як повідомлялося, Кабінет Міністрів має намір запропонувати Раді збільшити мінімальну зарплату у 2017 до 3,2 тисяч гривень. У Мінсоцполітики запевнили, що підвищення рівня мінімальної зарплати для українців відбуватиметься за рахунок ресурсів української економіки. Віце-прем'єр-міністр України Павло Розенко розраховує, що збільшення мінімальної заробітної плати призведе до збільшення надходжень до Пенсійного фонду України на 7-10 млрд грн.