НОВИНИ

Збільшення мінімальної зарплати поповнить Пенсійний фонд на 7-10 млрд грн – Розенко

Дефіцит Фонду в проекті бюджету-2017 закладено в розмірі 150 млрд грн.

Віце-прем'єр-міністр України Павло Розенко розраховує, що збільшення мінімальної заробітної плати призведе до збільшення надходжень до Пенсійного фонду України на 7-10 млрд грн. Про це він сказав в ефірі телеканалу Еспресо в четвер, 27 жовтня.

"Ніякої політики в рішенні уряду немає, це чітко прорахована економічне і соціальне рішення, яке тягне за собою абсолютну більшість позитиву, як із точки зору справедливості в оплаті праці, так і з точки зору подальшого наповнення Пенсійного фонду України, оскільки ми чудово розуміємо, що збільшення заробітних плат призводить до збільшення доходів Пенсійного фонду України. Ми прораховуємо зараз, за ​​моїми оцінками, ефект від такого кроку на першому етапі складе як мінімум 7-10 млрд грн до Пенсійного фонду ", - сказав міністр.

Він зазначив, що уряд шукає способи зменшити дефіцит Пенсійного фонду, який в проекті державного бюджету на 2017 рік закладено в розмірі 150 млрд грн.

Як повідомлялося, Кабінет Міністрів має намір запропонувати Раді збільшити мінімальну зарплату у 2017 до 3,2 тисяч гривень. У Мінсоцполітики запевнили, що підвищення рівня мінімальної зарплати для українців відбуватиметься за рахунок ресурсів української економіки.