НОВИНИ

У Мінсоцполітики пояснили, звідки візьмуть гроші на підвищення мінімальної зарплати

Рева запевняє, що "немає ніяких підстав для заяв про те, що це розкрутить маховик інфляції, що це змінить курс долара".

Підвищення рівня мінімальної зарплати для українців відбуватиметься за рахунок ресурсів української економіки. Про це на брифінгу в Кабміні 27 жовтня заявив міністр соціальної політики України Андрій Рева.

"Кошти планується взяти з економіки України. Жодним чином не планується збільшення грошової маси шляхом її друку, жодним чином не планується під це залучення іноземних кредитних ресурсів. Мова йде виключно про той ресурс, який існує сьогодні в економіці України і який передбачений законом про держбюджет України на 2017 рік", – сказав Рева.

За його словами, в цій ситуації не змінюється прогнозний рівень інфляції і дефіциту бюджету.

"Таким чином, немає ніяких підстав для заяв про те, що це розкрутить маховик інфляції, що це змінить курс долара, а курс долара залишається той самий в бюджеті. Йдеться про уточнення тих показників, які існують в бюджеті, мова не йде про розширення цих показників за рахунок збільшення дефіциту, залучення іноземних позик і так далі", – зазначив Рева.

Читайте також: Міністр соцполітики озвучив фактичний рівень прожиткового мінімуму

Як повідомлялося, Кабінет Міністрів має намір запропонувати Раді збільшити мінімальну зарплату у 2017 до 3,2 тисяч гривень.