Під прикриттям батальйону «Крим» у Києві діє незаконне воєнізоване формування – прокуратура

15 Лютого 2016, 13:17

На території Київського регіону під прикриттям добровольчого корпусу т. зв. «Батальйон «Крим», який не входить до складу Національної гвардії України, Міністерства оборони України, Міністерства внутрішніх сил України та інших відомств та підрозділів, діє незаконне воєнізоване формування, яке має в своєму розпорядженні автоматичну зброю та вибухівку. Про це інформує прес-служба прокуратури міста Києва.

«Під час проведених 15 лютого 2016 року обшуків за місцем мешкання членів вказаного формування вилучено велику кількість вогнепальної та травматичної зброї (8 пістолетів, 12 пістолетів-кулеметів, 6 автоматів, дробовики, травматичні пістолети), 8 гранат із запалами, наркотичні засоби та велику кількість боєприпасів», – йдеться у повідомленні. 

Наразі встановлюється джерело походження вилучених предметів, а також особи, які незаконно їх зберігали. 

Нагадаємо, раніше координатор громадської блокади Криму Ленур Іслямов повідомив, що до батальйону «Крим» вже набрали близько 250 осіб та додав, що батальйон, швидше за все сформують у складі НГУ.

Перед цим Іслямов заявляв, що в кримськотатарському добровольчому батальйоні імені Номана Челебіджихана будуть служити 560 осіб. Згодом речниця НГУ заявила, що створення батальйону «Крим» під егідою Нацгвардії наразі є не більше, ніж розмовами, наразі жодна заява наразі не закріплена законодавчо.