НОВИНИ

Нацгвардія оприлюднила заяву стосовно батальйону "Крим"

В НГУ заявили, що наразі не створювали вказаного формування.

Створення батальйону «Крим» під егідою Нацгвардії наразі є не більше, ніж розмовами. Про це заявила в ефірі «Радіо Крим.Реалії» речник НГУ Світлана Павловська.

За її словами, жодна заява наразі не закріплена законодавчо.

«Це інсинуації окремої людини, яка бере на себе відповідальність робити подібні заяви. Я можу сказати тільки одне, що Нацгвардія України діє в рамках чинного законодавства», – сказала вона.

Спікер Нацгвардії зазначила, що ініціатива може бути, але вона повинна втілюватися в рамках законів України.

«Є чітко позначені завдання, це люди зі зброєю. Це відповідні законодавчі рамки, які визначаються як чинним законодавством в Україні, так і міжнародним законодавством», – додала Павловська.

«Ми хочемо йти в Європу. Ми працюємо над удосконаленням нашого чинного законодавства, в тому числі і судового, і ми повинні чітко розуміти, що є відповідні рамки, в яких ми діємо», – зазначила вона.

Присутній під час ефіру Ленур Іслямов при цьому зазначив наступне: «Спікери в цій країні нічого не вирішують, їм сказали озвучити ось це, вони це і озвучують».

Нагадаємо, раніше саме Іслямов повідомив, що до батальйону «Крим» вже набрали близько 250 осіб та додав, що батальйон, швидше за все сформують у складі НГУ.

Перед цим Іслямов заявляв, що в кримськотатарському добровольчому батальйоні імені Номана Челебіджихана будуть служити 560 осіб.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.