Під час перепису в українців запитуватимуть про освіту і житлові умови

14 Червня 2012, 20:18

У повідомленні зазначається, що програма перепису передбачає отримання інформації про склад і споріднені стосунки членів домогосподарства, стать, вік опитуваних, дату і місце їхнього народження, сімейний стан, етнічні та мовні ознаки, громадянство, рівень освіти, джерела засобів існування, зайнятість, міграційну активність, житлові умови.

«За результатами обговорення програма другого Всеукраїнському перепису населення була схвалена одностайно», – повідомляє прес-служба.

Програма перепису сформована відповідно до ст. 5 Закону України «Про Всеукраїнський перепис населення», а також відповідних міжнародних рекомендацій, зазначили у Держстатистики.

Крім того, на засіданні було розглянуто і схвалено проект Методики вимірювання регіонального людського розвитку (РЛР), розробленої Інститутом демографії та соціальних досліджень імені М.В.Птухи НАН спільно з фахівцями Держстату.

Результати розрахунків показників РЛР передбачається використовувати для моніторингу стану і тенденцій регіонального розвитку, обгрунтування регіональної соціально-економічної політики.

Нагадаємо, другий Всеукраїнський перепис населення було перенесено з 2012 на 2013 рік.

Останній перепис населення в Україні проводився в 2001 році.