НОВИНИ

Переписом населення України займеться Клюєв

Перший віце-прем'єр-міністр - міністр економічного розвитку і торгівлі України Андрій Клюєв очолив міжвідомчу комісію з питань сприяння проведення всеукраїнського перепису населення. Про це повідомляє урядовий портал.

Відповідне рішення затверджено постановою Кабінету міністрів № 1205 від 28 листопада "Про заходи щодо підготовки та проведення Всеукраїнського перепису населення".

Основними завданнями комісії є сприяння забезпеченню координації дій центральних і місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій, пов'язаних з підготовкою і проведенням всеукраїнського перепису населення.

Раді міністрів АР Крим, обласним, Київській та Севастопольській міським, районним, районним у Києві та Севастополі державним адміністраціям доручено створити до 15 грудня 2011 року територіальні комісії з питань сприяння проведення всеукраїнського перепису населення та затвердити положення про них.

Сільським, селищним та міським радам рекомендовано утворити відповідні територіальні комісії до 31 грудня 2011 року.

Крім того, Міністерству оборони, Міністерству внутрішніх справ, Міністерству надзвичайних ситуацій, Адміністрації Державної прикордонної служби, Державної пенітенціарної службі, іншим центральним органам виконавчої влади, що мають закриті території, доручено провести роботу, пов'язану з підготовкою до перепису, і забезпечити проведення перепису військовослужбовців, осіб , що знаходяться в місцях позбавлення волі, осіб, що знаходяться на закритих територіях і в інших місцях тимчасового або постійного проживання (перебування).

Одночасно Міністерство соціальної політики, Міністерство охорони здоров'я, Міністерство освіти і науки, молоді та спорту повинні провести роботу, пов'язану з підготовкою до перепису, і забезпечити проведення перепису осіб, які постійно перебувають в установах охорони здоров'я та установах та закладах соціального обслуговування, а також осіб, місце проживання (перебування) яких зареєстровано за місцезнаходженням центру обліку бездомних осіб, де вони перебувають на обліку, або заклади для бездомних осіб, де їм надається тимчасовий притулок.

У свою чергу Міністерство закордонних справ має забезпечити проведення перепису громадян України, які в період проведення перепису знаходяться за її межами, у тому числі працюють в дипломатичних представництвах і консульських установах України, членів їхніх домогосподарств.

Програма перепису повинна бути затверджена Державною службою статистики за участю зацікавлених міністерств і відомств до 1 березня 2012 року.

Нагадаємо, за даними Державної служби статистики, станом на 1 червня 2011 року чисельність населення України становило 45 млн 687 тис. осіб.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.