НОВИНИ

Перепис населення України перенесли на 2013 рік

Віце-прем'єр-міністр, міністр соціальної політики Сергій Тігіпко заявляє, що проведення другого Всеукраїнського перепису населення перенесено з 2012 на 2013 рік. Про це він сказав на прес-конференції.

"(В 2012 році) це буде тільки підготовка до глобального перепису населення, а вже в 2013 році буде проводитися повноцінний перепис", - зазначив Тігіпко.

За його словами, перепис населення мав пройти в Україні ще 3 роки тому, але почнеться тільки в 2012 році й буде проводитися тільки в окремому регіоні, що відповідає соціальному складу України.

Поки точні дати проведення другого Всеукраїнського перепису населення не затверджено.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів №1205 від 28 листопада 2011 року, Державній службі статистики доручено до 1 березня розробити й затвердити програму перепису, а до 1 вересня забезпечити проведення робіт, пов'язаних зі створенням технічної бази й програмно-технічного комплексу для опрацювання її результатів.

Нагадаємо, раніше Держстат підкреслив важливість усвідомленої участі українців у переписі населення-2012.

Другий всеукраїнський перепис населення планували провести в 2011 році, однак в 2010 році Кабмін переніс його проведення на 2012 рік. Наприкінці листопада 2011 року міжвідомчу комісію з питань сприяння проведення всеукраїнського перепису населення очолив перший віце-прем'єр-міністр - міністр економічного розвитку і торгівлі України Андрій Клюєв.

З 1 по 14 грудня 2010 року в Дергачівському районі Харківської області пройшов пробний перепис населення.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.