Так, метою таких дій вважають "протистояння небезпечним діям противників, перш ніж ті зможуть завдати шкоди американським національним силам".
"Нова стратегія передбачає постійну руйнівну діяльність на межі війни в зарубіжних комп'ютерних мережах", – йдеться у повідомленні.
Як зауважило видання, невідомо, наскільки ретельно Білий дім зважував різні ризики, пов'язані з реалізацією цього плану в секретних операціях.
Зазначається, що це може викликати нові конфлікту США з державами, які "спонсорують зловмисні хакерські групи", Зокрема йде мова про РФ, Китай, КНДР та інші країни, які володіють ядерною зброєю.
"Досі американське кіберкомандування більше займало оборонну позицію, намагаючись протистояти атакам тільки тоді, коли хакери намагалися вдертися в американські мережі. В наступ представники відомства переходили відносно нечасто", – йдеться у повідомленні.
Нагадаємо, 5 травня очільник морських операцій США адмірал Джон Річардсон заявив, що військово-морські сили США відновлюють свій Другий флот майже через сім років після його розформування.
20 квітня Пентагон уклав контракт з компанією Lockheed Martin на виробництво і поставку прототипу гіперзвукової крилатої ракети.
Як повідомлялося, 13 квітня заступник міністра оборони США з питань міжнародної безпеки Роберт Карем заявив про реальну військову загрозу з боку Росії. За його словами. останні навчання Росії «Захід-2017» свідчать про те, що вона може розгортати системи кіберзагроз разом з військовими засобами.