НОВИНИ

США відновлюють Другий флот через непружені стосунки з Росією

Другий флот здійснюватиме оперативне й адміністративне керівництво кораблями, літаками і наземними силами на Східному узбережжі США та в північній частині Атлантичного океану.

Військово-морські сили США відновлюють свій Другий флот майже через сім років після його розформування. Про це заявив очільник морських операцій США адмірал Джон Річардсон.

 

Таким чином, у Пентагоні натякають, у центрі своєї військової стратегії США ставить протидію Росії

 

"Наша стратегія національної безпеки ясно дає зрозуміти, що ми знову повернулися в епоху конкуренції світових держав у той час, як середовище безпеки продовжує ставати все більш викличним та складним", - наголосив адмірал.

 

За словами Річардсона, Другий флот здійснюватиме оперативне й адміністративне керівництво кораблями, літаками і наземними силами на Східному узбережжі США та в північній частині Атлантичного океану. Команда флоту базуватиметься в Норфолку, штат Вірджинія. Спочатку кількисний склад команди налічуватиме 15 співробітників, а в пізніше зросте до 200 осіб.

 

Варто зазначити, що у 2011 році Другий флот був розформований з міркувань економії і організаційної структури. Однак з тих пір напруженість між Москвою і Вашингтоном збільшилася, і Росія стала більш викличною, зокрема на тлі конфліктів в Україні та Сирії.

 

Як повідомлялося, центральне управління розвідки США дійшло висновку, що Росія втрутилася в президентські вибори, щоб допомогти Дональду Трампу перемогти. Через це США вислали з країни 35 російських дипломатів і закрили два російських дипломатичних компаунди в Нью-Йорку і Меріленді у відповідь на втручання Росії у вибори у США та утиски американських дипломатів в Москві.

 

Згодом також стало відомо, що розслідування про ймовірне втручання Росії в проведення минулорічних президентських виборів у США доручили надсекретному відділу ФБР.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.