НОВИНИ

Пентагон замовив гіперзвукову зброю майже на мільярд доларів

Зазначається, що даними крилатими ракетами будуть оснащувати літаки ВПС США.

Міністерство оборони Сполучених Штатів Америки уклало контракт з компанією Lockheed Martin на виробництво і поставку прототипу гіперзвукової крилатої ракети. Про це повідомляє Defence News.

 

Зазначається, що даними ракетами будуть оснащувати літаки ВПС США.

 

Зокрема, Пентагон виділить 928 мільйонів доларів на програму Hypersonic Conventional Strike Weapon. 

 

За словами речниці військового відомства Енн Стефанек, проект з виробництва ракет даного типу є однією з двох програм щодо створення гіперзвукового зброї,

 

У свою чергу, другою програмою є  Air Launched Rapid Response Weapon, проект ВПС США та Управління перспективних дослідницьких проектів Міноборони. Так, на неї передбачено фінансування у розмірі 258 млн дол.

 
 
Нагадаємо, у грудні 2017 року у США заявили, що Вашингтон планує витратити на будівництво військових об'єктів в Європі $214 млн. Військовий бюджет Сполучених Штатів Америки (США) дає можливість керівництву військово-повітряних сил (ВПС) купувати земельні ділянки і зводити інфраструктуру за межами країни.  Так, в 2018 році планується витратити близько 214 млн доларів на будівництво військових об'єктів в Ісландії, Норвегії, а також у більшій частині країн Східної Європи. Фонди, які використовуються для фінансування будівництва баз, є частиною бюджету Європейської ініціативи стримування - програми військової допомоги союзникам по НАТО в Європі, прийнятої невдовзі після початку агресії Росії на Донбасі.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.