Партії Тимошенко і Луценка йдуть на вибори єдиним списком

28 Грудня 2011, 12:53

«Ми не можемо блок зробити. Це тільки список партійний. Сьогодні ми підпишемо документ або заявимо з «Народною Самообороною» про спільну діяльність. Це означає, що представник «Народної Самооборони» і представник «Батьківщини» будуть у єдиному партійному списку», – заявив він.

Він також зазначив, що партії «Всеукраїнське об'єднання «Свобода» й «Фронт змін» не мають наміру формувати з «Батьківщиною» єдиний список, але готові висувати єдиних кандидатів на мажоритарних округах.

Нагадаємо, керівник партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко закликала лідерів опозиційних сил сформувати єдиний виборчий список для участі у виборах Ради в 2012 році.

28 листопада лідер партії "Фронт змін" Арсеній Яценюк повідомив, що політичні партії, що входять у Комітет опору диктатурі, створили робочу групу з формування єдиного списку кандидатів у депутати Верховної Ради на вибори в 2012 році за мажоритарними округами.

Опозиція розраховує під час виборів до Верховної Ради 2012 року отримати 250 місць у парламенті .

Як відомо, закон про вибори Ради набув чинності 10 грудня.

Документ увів змішану систему виборів парламенту: 50% депутатів будуть обиратися за списками партій і 50% – у мажоритарних округах.

Виборчий бар'єр для партій – 5%.