НОВИНИ

Тимошенко бачить лідером передвиборчого списку опозиції «людину рівня Ліни Костенко»

Лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко закликала опозицію об’єднатися в єдиний партійний список на основі нейтральної партії та в єдиний список для висунення кандидатів на мажоритарних округах. Про це йдеться в її листі, датованому 16 грудня, який поширила прес-служба партії.

Зокрема, Тимошенко закликає «нарешті по-справжньому, а не в гаслах, об’єднатися та дати на парламентських виборах у 2012 році справжній бій правлячій мафії».

«Вважаю, що справді реальним може бути лише об’єднання в єдиний партійний список на основі нейтральної партії та в єдиний список по висуненню кандидатів на мажоритарних округах. Тільки в цьому випадку для всіх опозиційних партій з’явиться шанс запобігти опозиційним взаємопоборюванням та з великою перевагою виграти справедливий бій «Україна проти мафії». Вірю, що опозиційні сили можуть знайти такий консенсус без дріб’язкової боротьби за пропорції та привілеї у списках та хоч один раз продемонструвати любов до України, а не до себе», – йдеться в листі.

Очолити цей список, на думку Тимошенко, повинна «високоморальна та патріотична людина рівня Ліни Костенко».

«Спільний список такої команди треба було би оприлюднити заздалегідь для суспільного обговорення та запросити очолити цей список високоморальну та патріотичну людину рівня Ліни Костенко. Прошу «Комітет опору диктатурі» розглянути мою публічну пропозицію разом з усіма опозиційними партіями та прийняти її заради України», – зазначила Тимошенко.

Нагадаємо, у фракції «БЮТ-Батьківщина» розраховують, що Юлія Тимошенко повернеться в активну політику до початку парламентських виборів 2012 року.

В інтерв’ю австрійському виданню Krone донька Тимошенко Євгенія заявила, що бореться за звільнення матері з в’язниці, проте, у разі необхідності очолить список БЮТ на майбутніх парламентських виборах.

28 листопада лідер партії "Фронт змін" Арсеній Яценюк повідомив, що політичні партії, що входять у Комітет опору диктатурі, створили робочу групу з формування єдиного списку кандидатів у депутати Верховної Ради на вибори в 2012 році за мажоритарними округами.

Голова політради «Нашої України» Валентин Наливайченко запропонував до Яценюка, аби він очолив єдиний список на виборах як найрейтинговіший політик опозиції.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.