Омелян відреагував на запуск усіх російських потягів в обхід України

11 Грудня 2017, 10:44

Міністр інфраструктури України Володимир Омелян привітав запуск Росією потягів в обхід України та заявив, що це знизить ймовірність виникнення терактів. Про це повідомляє "112 Україна".

"Я такий крок абсолютно вітаю, нехай їздять де завгодно, крім України. Жодних наслідків немає, навпаки – знижується ризик будь-яких терористичних актів", –  сказав він.

Омелян додав, що в обхід України Росія пустила близько 60 пасажирських і 30 вантажних потягів.

Нагадаємо, у Російській Федерації залізні дороги з 11 грудня повністю перевели пасажирські потяги далекого прямування на новий залізничний обхід території України.

Нагадаємо, у серпні 2017 року в Росії запрацювала залізниця, яку побудували в Ростовській та Воронезькій області в обхід території України.

Ділянка Журавка–Міллерово на території Ростовської та Воронезької областей побудована, щоб з'єднати російські регіони в обхід України. Рішення про будівництво такої ділянки в Росії ухвалили у 2015 році. У квітні 2015 року російські залізничні війська почали будівництво залізниці на ділянці Журавка (Воронезька область) − Міллерово (Ростовська область) протяжністю 18 кілометрів, яка дозволить пустити потяги в обхід України. У вересні розпочалося будівництво другої ділянки залізниці. Вартість проекту оцінювалася в 55 млрд рублів.