НОВИНИ

Росія запустила всі потяги в обхід України

За словами екс-голови Укрзалізниці Олександра Завгороднього, залізниця, побудована в РФ в обхід України, не принесе шкоди українській ж/д компанії.

У Російській Федерації залізні дороги з 11 грудня повністю перевели пасажирські потяги далекого прямування на новий залізничний обхід території України. Про це повідомляє РІА Новини.

Зазначається, що перехід тривав добу, після чого всі російські потяги перестали курсувати по українській ділянці.

Також, згідно з повідомленням 112 Україна, екс-голова Укрзалізниці Олександр Завгородній при цьому заявив, що залізниця, побудована у РФ в обхід України, не принесе шкоди українській ж/д компанії.

За його словами, гілка, про яку йде мова, проходила по межі між країнами і ніколи з 1991 року не була в експлуатації УЗ.

Нагадаємо, у серпні 2017 року в Росії запрацювала залізниця, яку побудували в Ростовській та Воронезькій області в обхід території України.

Ділянка Журавка–Міллерово на території Ростовської та Воронезької областей побудована, щоб з'єднати російські регіони в обхід України. Рішення про будівництво такої ділянки в Росії ухвалили у 2015 році. У квітні 2015 року російські залізничні війська почали будівництво залізниці на ділянці Журавка (Воронезька область) − Міллерово (Ростовська область) протяжністю 18 кілометрів, яка дозволить пустити потяги в обхід України. У вересні розпочалося будівництво другої ділянки залізниці. Вартість проекту оцінювалася в 55 млрд рублів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.