НОВИНИ

Росія розпочала будівництво другої ділянки залізниці в обхід України

Роботи на першій ділянці наближаються до завершення.

Залізничні війська Росії почали будівництво другої ділянки залізниці в обхід території України. Про це заявив у суботу заступник міністра оборони РФ генерал армії Дмітрій Булгаков.

«Міністерство оборони Росії приступило до робіт на другій ділянці залізниці з 31 по 52,4 км», - сказав заступник глави військового відомства журналістам.

«Роботи на першій ділянці з 11 по 31 кілометр наближаються до завершення», - додав він.

Булгаков також повідомив, що залізничним військам, які беруть участь у будівництві дороги, в жовтні належить не тільки виконувати земляні роботи, але й здійснювати укладання водопропускних труб.

«В даний час на будівництві залізниці задіяні 600 військовослужбовців та 350 одиниць спеціальної техніки окремих залізничних батальйонів механізації Західного, Центрального і Південного військових округів», - зазначив заступник міністра оборони.

Зауважимо, прем’єр-міністр Росії Дмітрій Медведєв підписав розпорядження про будівництво ділянки залізниці Журавка – Міллерово в обхід території України.

У квітні повідомлялось, що російські залізничні війська почали будівництво залізниці на ділянці Журавка (Воронезька область) − Міллерово (Ростовська область) протяжністю 18 кілометрів, яка дозволить пустити потяги в обхід України.

ВАТ «Російські залізниці» (РЖД) ще в березні 2014 року запропонувало побудувати залізничну лінію на півдні Росії, яка б не перетинала кілька разів кордон із Україною. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.