Обрані у Криму депутати до Держдуми РФ будуть небажаними у Литві – МЗС

23 Вересня 2016, 17:46

Обрані до Державної думи в анексованому Росією Криму не будуть визнаватися Литвою. На цьому наголосив міністр закордонних справ Литви Лінас Лінкявічюс, передає DELFI.

За його словами, невизнання виборів у Криму не означає невизнання виборів до російського парламенту в цілому, однак статус обраних до Криму депутатів у Литві буде небажаним.

«Тих обраних, як стверджують, в Криму у члени Думи ми не будемо вважати депутатами з усіма наслідками, що випливають звідси наслідками. Їх статус буде точно небажаним в нашій країні і, сподіваюся, що в усьому ЄС», – сказав Лінкявічюс.

Нагадаємо, 18 вересня Росія проводиоа вибори в Держдуму. Голосування також проходить на території окупованого Криму.

Спостерігати за виборами до Держдуми РФ в окупованому Криму відмовились ОБСЄВенеціанська комісія та європейські спостерігачі. США, Данія, Румунія і Литва заявили, що не визнають російські вибори в окупованому Криму.

Місія ОБСЄ, яка спостерігала за виборами у Держдуму Росії 18 вересня, зазначила підвищення прозорості голосування, але при цьому наголосила на численні процесуальні порушення під час підрахунку голосів.

Як повідомлялося, у міжнародній правозахисній організації Freedom House заявили, що голосування на виборах в Росії і окупованому нею Криму не було вільним і справедливим.