Нацрада оскаржить скасування штрафу для “Інтера” – Костинський

4 Липня 2019, 12:33

Член Нацради Сергій Костинський 4 липня, заявив що Національна рада з питань телебачення та радіомовлення подаватиме апеляцію на рішення Окружного адміністративного суду щодо ситуації з телеканалом "Інтер".  Про це він повідомив у Facebook.

 

"Вкотре наголошую, що проблема в якісному регулюванні медіапростору полягає не в Нацраді, а в законодавстві, на підставі якого і керуючись яким здійснює свої повноваження регулятор. Законодавство потребує змін. Нацрада — більш широких повноважень. Про суди взагалі мовчу. А рішення першої інстанції, звичайно, оскаржуватимемо в апеляції", – написав Костинський.

 

 

Нагадаємо, що Окружний адміністративний суд Києва 4 липня скасував штраф у чотири мільйони гривень для телеканалу «Інтер» за слова ведучих під час концерту до 9 травня про перейменування вулиць «іменами фашистських злочинців». 

 

Як повідомлялось, Національна рада з питань телебачення і радіомовлення 11 липня 2018 року  ухвалила рішення оштрафувати телеканал "Інтер" на 4,046 млн грн через трансляцією 9 травня концерту "Победа.