Націоналісти вважають, що Янукович підписав собі вирок

22 Травня 2011, 16:03

«Впродовж останніх декількох тижнів ми були свідками реалізації сценарію із дестабілізації ситуації в Україні. Вигідний для Росії, цей сценарій був спрямований на використання усіх сил – і проросійських, і проукраїнських – як важелів у формуванні атмосфери напруги, штучного поділу українців, відвернення уваги від актуальних питань соціального та економічного розвитку. Цією ситуацією сповна скористалися усі антиукраїнські сили», – наголосив Романів.

Він переконаний, що Янукович не зробив висновків із львівських подій.

«Він не осягнув небезпеки для суверенітету України, які за ними криються. Очевидно також, що він зробив ставку не на тих людей та не та ті тенденції у своїй команді», – впевнений голова проводу ОУН(б).

Романів вважає, що, підписавши закон про використання червоного прапора, «Янукович підписав вирок власному президентству».

«У кращому випадку ми спостерігатимемо розвал президентської команди, адже, я сподіваюся, багато хто у ній розуміє небезпеку таких рішень та їхніх наслідків хоча б для власних інтересів. В гіршому випадку, нам слід готуватися до нових, більш серйозних, зазіхань на територіальну цілісність, економічну та політичну самостійність України», – підкреслив Романів.

Як повідомлялось, опозиція ініціюватиме збір підписів до Конституційного суду з вимогою скасування закону про використання червоного прапора на 9 травня.

20 травня Віктор Янукович підписав закон про порядок офіційного використання копій Прапора Перемоги.

Як прогнозував Тиждень, Янукович підписав закон після 15-денного терміну від отримання його за підписом спікера Верховної Ради, оскільки законодавчо не визначені наслідки недотримання цього терміну.

Нагадаємо, 21 квітня Рада встановила однією з форм увічнення Дня перемоги офіційне підняття 9 травня копій червоного прапора Перемоги на будинках поруч із державним прапором.

6 травня адміністрація президента направила закон на експертизу до Міністерства юстиції.

9 травня під час урочистої ходи Хрещатиком з нагоди вшанування 66-ї річниці Перемоги у Другій світовій війні прапор Перемоги несли попереду державного.