НОВИНИ

Янукович підписав закон про червоний прапор

Президент Віктор Янукович підписав Закон України щодо порядку офіційного використання копій Прапора Перемоги у п'ятницю, 20 травня. Про це повідомляє прес-служба президента.

За повідомленням прес-служби, Янукович підтвердив свою позицію, висловлену під час відвідин Українського медико-соціального центру для ветеранів Другої світової війни у с.Циблі Київської області, підписавши Закон України «Про внесення змін до Закону України «Про увічнення Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років» щодо порядку офіційного використання копій Прапора Перемоги».

«За результатами правової експертизи вищезазначеного закону Кабінет Міністрів України та Міністерство юстиції України висловилися за його підписання», – йдеться в повідомлення прес-служби.

Нагадаємо, президент Віктор Янукович відправив закон про червоні прапори на експертизу до Міністерства юстицій. Як повідомили в прес-службі Мін'юсту, ця процедура триматиме 14 робочих днів.

Перший заступник голови партії «Батьківщина» Олександр Турчинов зазначав, що закон про використання червоного прапору Перемоги, за чинним законодавством може вступити в дію, якщо президент найближчим часом його не ветує, або не поверне до Верховної Ради.

Як відомо, голова Верховної Ради України Володимир Литвин підписав закон про внесення змін до закону "Про увічнення Перемоги у Великій вітчизняній війні 1945-1945 рр" (стосовно порядку офіційного використання копій прапора Перемоги) і направив його на підпис президентові Віктору Януковичу.

Раніше Янукович заявляв про намір підписати цей закон.

Як прогнозував адвокат юридичної компанії «Magisters» Олександр Скляренко, Янукович може підписати закон про червоні прапори і після 15-денного терміну від отримання його за підписом спікера Верховної Ради, оскільки законодавчо не визначені наслідки недотримання цього терміну.

Нагадаємо, 21 квітня Рада встановила однією з форм увічнення Дня перемоги офіційне підняття 9 травня копій червоного прапора Перемоги на будинках поруч із державним прапором.

6 травня адміністрація президента направила закон «Про увічнення Перемоги у Великій Вітчизняній війні»(щодо порядку офіційного використання копій Прапора Перемоги) до Кабінету міністрів та Міністерства юстиції України.

9 травня під час урочистої ходи Хрещатиком з нагоди вшанування 66-ї річниці Перемоги у Другій світовій війні прапор Перемоги несли попереду державного, синьо-жовтого прапора.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.