Наливайченко хоче йти на вибори в Раду по мажоритарці від КОДу

25 Травня 2012, 07:54

Про це повідомило джерело в політраді партії «Наша Україна», пише «Коммерсант-Украина».

"Валентин Наливайченко не збирається переходити в інші політичні сили, а розраховує на підтримку КОДом його кандидатури в Зборівському виборчому окрузі Тернопільської області", – відзначило джерело.

За словами співрозмовника видання, Наливайченко склав повноваження голови політради «Нашої України» і оголосив про припинення свого членства в партії після  чергової невдалої спроби скликати засідання керівних органів партії.

"На засіданні мало вирішитися питання про формат участі партії у виборах. Члени партії, орієнтовані на Віктора Ющенка (голова партії – Ред.), наполягають на самостійній участі партії у виборах або в об'єднанні "Українська правиця", куди можуть увійти Українська народна партія, Конгрес українських націоналістів і партія "Українська платформа "Собор", – розповіло джерело.

Натомість глава політради наполягав на співпраці з Комітетом опору диктатурі.

Прес-секретар Ющенка, член президії політради «Нашої України» Ірина Ванникова заявила, що «не думає, що для Віктора Андрійовича відставка глави політради стала несподіваною, в цьому ніхто не побачив сюрпризу". При цьому вона переконує, що конфлікту між Ющенко і Наливайченко немає.

За інформацією видання вакантна посада може бути заповнена на засіданні політради, яке планується провести в останніх числах травня.

"Після того як керівні органи партії приймуть відставку Валентина Наливайченка, Віктор Ющенко запропонує нову кандидатуру голови політради. У Віктора Андрійовича їх дві – Віра Ульянченко та Ірина Ванникова", – сказав співрозмовник газети.

Читайте також: Експерт: Наливайченко з часом матиме свою партію