НОВИНИ

Наливайченко зупинив членство в «Нашій Україні»

Екс-голова СБУ Валентин Наливайченко склав з себе повноваження голови політичної ради партії «Наша Україна» та зупинив своє членство у партії. Про це йдеться у заяві, що поширила його прес-служба 24 травня.

 «Я складаю з себе повноваження голови політичної ради партії «Наша Україна» та зупиняю своє членство у партії. Дію так, тому що рішення про участь «Нашої України» у виборах у форматі об’єднаної опозиції фатально затягується», - йдеться у заяві.

 За словами Наливайченка, самостійна участь партії чи утворення нею сепаратних альянсів на виборах суперечать його політичній позиції, яку він відстоював з першого дня перебування у лавах «Нашої України». «Такий підхід йде у розріз із процесом об’єднання опозиції, зраджує багатолітні надії українців, послаблює демократичний рух та неминуче призведе до поразки на виборах», - наголосив він.

 Наливайченко заявив про продовження своєї активної роботи у команді єдиної опозиції.  «Переконаний, що лише об’єднання усіх українських сил зможе подолати режим корупціонерів та українофобів і принести якісні зміни у житті людей. Треба об’єднати не лише опозиційні партії, а й усіх українців для здобуття народних прав і свобод. Для цього Комітет опору диктатурі має перерости в об’єднаний загальнонаціональний демократичний рух та стати в авангарді боротьби за нову справедливу Україну. Для втілення такої ідеї я докладу максимум зусиль», - наголошується в заяві Наливайченка.

Як повідомлялось, під час Форуму об’єднаної опозиції, що відбувся на початку травня,  Валентин Наливайченко заявив, що від  об’єднання партій треба переходити до об’єднання усіх небайдужих громадян.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.