НАБУ отримало результати експертиз “чорної бухгалтерії” регіоналів – Ситник

16 Вересня 2016, 14:39

Національне антикорупційне бюро України отримало результати почеркознавчих експертиз у справі щодо "чорної бухгалтерії" Партії регіонів і готує низку підозр. Про це заявив директор бюро Артем Ситник.

"Зараз уже готується низка підозр у цій справі. Проведено ідентифікацію почерків, і, в принципі, ми вже почнемо приймати окремі процесуальні рішення щодо окремих осіб", – заявив він.

При цьому Ситник зазначив, що розслідування цього провадження тісно пов’язане з розслідуваннями, які проводяться департаментом спеціальних розслідувань Генеральної прокуратури. Зокрема, йдеться про розслідування щодо суддів Конституційного суду, що виносили рішення про повернення дії Конституції 1996 року.

Нагадаємо, 19 серпня голова кампанії кандидата у президенти США від Республіканської партії Дональда Трампа Пол Манафорт подав у відставку

Як повідомляло раніше виданні The New York Times, з «чорної бухгалтерії» Пол Манафорт міг отримати $12,7 млн, перебуваючи радником колишнього президента України Віктора Януковича. У НАБУ підтвердили, що серед прізвищ осіб у списку так званої «чорної бухгалтерії» Партії регіонів дійсно значиться прізвище Манафорта.