НОВИНИ

Працюючи радником Януковича Манафорт міг отримати майже $13 млн – The New York Times

Такі дані містяться у так званій «чорній бухгалтерії Партії регіонів».

Голова президентської кампанії Дональда Трампа Пол Манафорт міг отримати $12,7 млн прихованих грошових виплат час перебування на посаді радника колишнього президента України Віктора Януковича.

Про це пише The New York Times з посиланням на рукописні бухгалтерські книги, так звану «чорна бухгалтерія Партії регіонів», що розслідується Національне антикорупційне бюроУкраїни як доказ корупції.

У «чорній бухгалтерії» ім'я Манафорта згадується 22 рази і у період між 2007 і 2012 роками він міг отримати платежі у розмірі 12,7 млн доларів, пише виданя.

Проте факт отримання особисто грошей Манафортом на даний момент не підтверджено. За словами співробітників організації, підпис одержувача в «амбарний книзі» можне належати іншим людям.

Адвокат Манафорта заявив виданню, що той не отримував «ніяких грошових виплат», а сам радник відмовився від коментарів.

За даними BBC, Манафорт працював радником  колишнього президента України Віктора Януковича щонайменше з 2005 по 2014 роки.

Нагадаємо, за даними видання Washington Post, радник кандидата у президентти США Дональда Трампа у справах закордонної політики Картер Пейдж має ділові зв’язки з Росією

Раніше видання Huffington Post повідомляло, що Картер Пейдж на початку липня відвідав з візитом Росію, а після його повернення команда кандидата запропонувала зміни до програми Республіканської партії США, які передбачають виключення пункту про допомогу Україні зброєю.

Колишній співробітник ЦРУ Еван МакМуллін вирішив висунути свою кандидатуру на пост президента США на противагу кандидату від Республіканської партії Дональду Трампу. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.