НОВИНИ

НАБУ оприлюднило частину «чорної бухгалтерії», де фігурує прізвище Манафорта

Останній запис щодо Манафорта датується 5 жовтня 2012 року.

Національне антикорупційне бюро опублікувало частину «чорної бухгалтерії» Партії регіонів, де фігурує прізвище голови кампанії кандидата у президенти США від Республіканської партії Дональда Трампа Пола Манафорта.

«Серед прізвищ осіб у списку так званої «чорної бухгалтерії Партії регіонів», значиться з-поміж інших Пол Манафорт. Відповідно до списків, на витрати, пов’язані з даною особою, починаючи з 20 листопада 2007 року було виділено загалом понад 12,7 мільйона доларів США», – йдеться у повідомленні НАБУ, опублікованому 18 серпня.

Останній запис щодо Манафорта датується 5 жовтня 2012 року. Але у Національному антикорупційному бюро наголошують, що це не означає, що він дійсно отримав ці кошти, оскільки у графі отримувачів містяться підписи інших осіб.

Як повідомляло раніше виданні The New York Times, з «чорної бухгалтерії» Пол Манафорт міг отримати $12,7 млн, перебуваючи радником колишнього президента України Віктора Януковича.

За даними інформагенції AP, лобісти в США таємно отримали $2,2 млн з каси Партії регіонів через організацію Європейський центр сучасної України 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.