На Сході шукають “неп’яних і охайних” тітушків для провокацій на Євромайдані

23 Листопада 2013, 14:11

23 листопада до Полтавської міськорганізації партії почали надходити повідомлення про те, що в Полтаві "регіонали" шукають "тітушок" для поїздки в Київ.

"Як стало відомо, молодим хлопцям спортивної статури пропонують за поїздку по 200 гривень. Головна мета їхнього перебування в столиці – провокувати натовп людей на євромайдані", – зазначають у "Свободі".

"Повторюються події, які були 18 травня (у Києві). Цікаво, чи приженуть на Майдан БРДМ, щоби знову заявити про напад на військову машину… Штучно створюється конфліктна ситуація, де протиставляють батьків та дітей, братів і сестер, які вийшли на вулицю підтримати евроінтеграційний курс держави, та проплачених "тітушків", які на меті мають лише провокації та бійки", – зазначили в партії.

Окрім того у соцмережі "Вконтакте" можна побачити повідомлення про те, що на 24 листопада планується мітинг і для участі у ньому за гроші набирають усіх бажаючих.

Так, як повідомляє "Свобода", активісту з Луганська у соцмережі надіслали відповідне повідомлення.

 

Нагадаємо, від 21 листопада в Києві на Майдані Незалежності почали збиратися незадоволені рішенням уряду щодо призупинення підготовки до підписання угоди про асоціацію з ЄС. 

Разом із тим поряд із мітингувальниками на Майдані Незалежності комунальні служби намагалися встановити новорічний ярмарок

22 листопада мітинги на підтримку євроінтеграції України відбулись у низці обласних центрів.

Сьогодні ранок на столичному Майдані Незалежності продовжився переносом паркану та штовханиною з міліцією.