На Одещині через бойові стрільби закриють частину популярних пляжів

22 Липня 2019, 11:30

У Татарбунарському районі Одеської області у зв‘язку з проведенням бойових стрільб для громадян на два дні закриють частину популярних пляжів. Про це у понеділок, 22 липня, повідомили у Татарбунарській РДА.

 

Зокрема, йдеться про берегову лінію між популярними курортами – від населеного пункту Миколаївка (Балабанка) до селища Лебедівка (включно).

 

Стрільби проводитимуться з 7.00 середи, 24 липня, до 23.00 четверга, 25 липня.

 

Як зазначається, перебувати в даному місці потенційно небезпечно, тому громадян просять не з‘являтися в зазначеному районі у вказаний час.

 

Нагадаємо, 1 липня, в Одесі стартували багатонаціональні військові навчання Sea Breeze – 2019.

 

Цьогоріч у морському компоненті навчань учасники проводили артилерійські стрільби, висадки оглядових груп та займаоися вдосконаленням взаємодії спеціальних підрозділів. Також новацією навчань стало відпрацювання річкового елемента на річці Дунай.

 

У маневрах Sea Breeze 2019 взяли участь кораблі, авіаційна техніка та військові як країн-членів НАТО, так і їхніх союзників. Першу групу представляли США, Великобританія, Канада, Італія, Туреччина, Польща, Норвегія, Болгарія, Греція, Румунія, Данія, Латвія, Естонія, до другої належать ОАЕ, Швеція, Україна, Молдова, Грузія.

 

Церемонія закриття військових навчань пройшла в Одесі 12 липня.