НОВИНИ

В Одесі стартували Міжнародні військові навчання Sea Breeze-2019

Зазначається, що у польовому таборі Міжнародних сил відбулося урочисте шикування підрозділів, які візьмуть участь в навчаннях “Сі-Бриз-2019”.

Сьогодні, 1 липня, в Одесі стартували Міжнародні навчання "Sea Breeze - 2019". Про це повідомляє пресслужба Міноборони.

 

“В Одесі розпочалися Міжнародні навчання “Sea Breeze — 2019”. У польовому таборі Міжнародних сил відбулося урочисте шикування підрозділів, які візьмуть участь в навчаннях “Сі-Бриз-2019”. На флагштоках підняли прапори України, США, Грузії, Молдови. Цього разу справжньою новацією стане відпрацювання річкового елементу”, - йдеться в повідомленні.

 

Також зазначається, що за легендою навчань противник намагатиметься заблокувати вихід до моря із річки Дунай. Корабельно-катерний склад Морської охорони отримає завдання забезпечити супроводження транспортних цивільних суден через гирло Дунаю до Чорного моря.

 

Раніше у рамках підготовки до навчань Sea Breeze в порт Одеси 1 липня зайшли два румунські корвети й американський есмінець USS Carney DDG64.

 

Нагадаємо, що в Одесу 30 червня прибули військово-транспортні літаки НАТО з особовим складом, технікою та обладнанням для участі у міжнародних військових навчаннях Sea Breeze, які почнуться 1 липня 2019. 

 

 

 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.