На Львівщині парламентський гонщик ПР потрапив на ралі в аварію

15 Липня 2013, 10:04

«Був сильний дощ, покриття гравієве місцями переходило в грунтове, де траса миттєво ставала слизькою як мило. Їхали швидко, але обережно, розуміючи що у будь-який момент можна посковзнутися. Гравій перетворився на слизьку рідину з грунту і глини і неконтрольований автомобіль пішов косити кущі і дерева. Я Любомиру (штурманові) ще на середині дистанції сказав: «Все, не потрапляємо», – розповів нардеп.

Він також зазначив, що не може назвати те, що трапилося, своєю грубою помилкою – це випадковість, неоднорідне покриття, дощ, перший уранішній проїзд. Слідом за Шаповаловим у цьому самому місці з траси зійшов ще один екіпаж і врізався в машину народного депутата.

«Слава богу, що все це закінчилося лише купою розбитого заліза», – резюмував Шаповалов.

Як повідомлялось, у Партії регіонів є чимало гонщиків, більшість з яких мають цей статус неофіційно. Так, минулого року народний депутат від ПР Владислав Лук'янов похвалився на своїй сторінці в Facebook, що його порадувала Одеська траса, по якій він доїхав до Одеси усього за 2 години 40 хвилин. При цьому він додав фото, де його спідометр показує швидкість 241 км/год.

У МВС тоді заявили, що підстав для кримінального переслідування Лук’янова у цьому вчинку немає, оскільки перевищення швидкості та порушення правил дорожнього руху тягне за собою адміністративну відповідальність.

Згодом Лук’янов добровільно сплатив 680 гривень штрафу за перевищення швидкості.

Читайте також: Віктор Янукович-молодший: гонщик, кіноман, IT-лобіст і більярдний чемпіон