НОВИНИ

Міліція не збирається порушувати справу проти депутата, який мчав зі швидкістю 241 км/год

У міліції не бачать підстав перевіряти інформацію, оприлюднену депутатом від Партії регіонів Владиславом Лук’яновим, про те, що він, перевищуючи всі допустимі норми швидкості, за 2 години 40 хвилин доїхав із Києва до Одеси.

Про це повідомили в МВС. У міністерстві зазначили, що, по-перше, підстав для кримінального переслідування у цьому вчинку немає, оскільки перевищення швидкості та порушення правил дорожнього руху тягне за собою адміністративну відповідальність.

По-друге, додали в МВС, є певні сумніви, що викладена навіть з фотографіями інформація від депутата відповідає дійсності, оскільки працівниками ДАІ, як відомо на даний час, не зафіксовано будь-яких порушень.

Крім того, як зазначили в МВС, оскільки Лук’янов є народним депутатом, то ним має займатися Генеральна прокуратура.

Між тим, сам депутат Лук'янов вважає, що було б непогано підвищити граничну межу швидкості для автомобілів високого класу.

“На таких автобанах, як Одеський, але не в районі Жашкова, де дорога розбита, а за Жашковом кілометрів 200 далі йде хороший автобан, хороша дорога. Так, там, мабуть можна було б підвищити швидкість руху 130-160 км/год.”, - сказав він.

При цьому політик зазначив, що не має наміру ініціювати внесення таких змін до Правил дорожнього руху: “Знаючи статистику дорожньо-транспортних пригод, я утримаюся від того, щоб вносити такі законодавчі зміни. Можливо, кілометрів на 10-20 збільшити можна, враховуючи, що з'явилися нові автомобілі з новими характеристиками, з набагато коротшим гальмівним шляхом”.

Нагадаємо, народний депутат, член фракції Партії регіонів Владислав Лук'янов значно перевищив швидкість на трасі Київ-Одеса. Про це він зізнався на своїй сторінці соціальної мережі Facebook.

Як повідомлялося, у лютому Рада збільшила штрафи за порушення правил дорожнього руху. За окремі порушення вилучатимуть навіть транспорт.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.