На Чернігівщині об’єднана опозиція висунула єдиного кандидата у мери міста

16 Травня 2012, 08:16

Ним став Григорій Скидан, який працював керівником Щорської районної адміністрації та вже майже 12 років очолює районний осередок "Батьківщини".

Єдиного кандидата представили голова Чернігівської обласної організації ВО "Батьківщина" Олександр Кодола, Чернігівської обласної організації "Фронт змін" Олександр Нерета, заступник голови Чернігівської обласної організації "Свобода" Андрій Кужель та заступник голови Чернігівської обласної організації "Народна самооборона" Олександр Бондарев.

За словами лплзицыонерыв, вони довго визначалися та обговорювали єдину кандидатуру. Всі учасники Комітету опору диктатурі мали свої пропозиції, проте змогли досягти компромісу.

"Для нас кандидатура Григорія Скидана, в першу чергу, перевірена багатьма роками", – сказав Кодола.

На крісло міського голови Щорса претендують 7 кандидатів. Кандидатом від влади був Олександр Виставнога, який фактично керував містом, працюючи на посаді заступника мера. Але вибори відкладали більше року і Виставнога до них не дожив – помер внаслідок інсульту.

Зараз кандидатом від влади називають Володимира Карпенка – члена Партыъ регыоныв, заступника голови РДА з гуманітарних питань.

Як повідомлялось, 14 травня один із лідерів об’єднаної опозиції Арсеній Яценюк презентував у Житомирі кандидатів від об’єднаної опозиції на виборах до Верховної Ради, які балотуватимуться в мажоритарних округах області.

Зокрема, за словами Яценюка, «на округ №64 (Житомир) від об’єднаної опозиції піде Геннадій Зубко – «Фронт змін», на округ №65 – Павло Жебрівський (Українська платформа) – нині народний депутат України, на 66-й округ (Коростень) піде Андрій Озерчук (ВО «Батьківщина»), на округ №67 (Новоград-Волинський) об’єднана опозиція делегує Віталія Француза (ВО «Батьківщина»), на 68-й округ (Малин) ми делегуємо Євгена Добряка від ВО «Батьківщина», на 69-й округ (Чуднів) піде кандидатом Сидір Кізін від ВО «Свобода».

Першу перемогу об’єднана опозиція отримала на Житомирщині у лютому. Тоді на довиборах до обласної ради у Червоноармійському районі переміг член «Фронту змін» Дмитро Кропачов

Нагадаємо, 12 травня у Києві відбувся Форум об’єднаної опозиції, у якому взяли участь активісти партій, які раніше оголосили про входження до об'єднаної опозиції. На Форумі об’єднана опозиція оприлюднила програму спільних дій.