НОВИНИ

У Києві розпочався Форум об’єднаної опозиції

Партії "Батьківщина" та "Фронт змін" проводять Михайлівській площі форум опозиційних сил і мають намір проголосити спільну програму дій.

У форумі у Києві на Михайлівській площі беруть участь активісти партій "Народна Самооборона", Народного руху, партії "Реформи і порядок" та "За Україну!", які раніше оголосили про входження до об'єднаної опозиції.

У форумі також планував взяти участь лідер партії "Свобода" Олег Тягнибок.

Щодо участі голови партії УДАР Віталія Кличка, то він не приїде на Михайлівську площу, оскільки 12 травня планував перебувати за кордоном.Водночас Кличко направив вітального листа учасникам Форуму. У своєму зверненні лідер «УДАРу» наголосив, що майбутні вибори — це шанс змінити владу, яка довела неспроможність керувати країною і використала свої повноваження не на обіцяні реформи, а для особистого збагачення. Кличко також запропонував колегам по опозиції підтримати принципи спільної боротьби, дотримання яких дозволить демократичним силам здобути перемогу. І головний з них - відмова від взаємної боротьби між опозиційними силами.

Як повідомлялось, керівництво Першого національного телеканалу відмовилося здійснювати пряму трансляцію Форуму Об’єднаної опозиції. Представник керівництва Першого національного телеканалу дав зрозуміти, що це вказівка «згори».Транслювати Форум у прямому ефірі погодився телеканал ТВі.

Нагадаємо, 23 квітня партії «Батьківщина» і «Фронт Змін» підписали Декларацію єдності для перемоги на парламентських виборах.

Читайте також "Перший партійний канал": влада підтвердила відсутність рівного доступу до ЗМІ в країні

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.