НОВИНИ

Яценюк назвав опозиційних мажоритарників, які балотуватимуться на Житомирщині

Один із лідерів об’єднаної опозиції Арсеній Яценюк презентував у Житомирі кандидатів від об’єднаної опозиції на виборах до Верховної Ради, які балотуватимуться в мажоритарних округах області.

«Це відбулось, ми домовились – об’єднана опозиція і партнери – про те, хто буде перемагати на округах в Житомирській області», - зазначив Яценюк.

Зокрема, за його словами, «на округ №64 (Житомир) від об’єднаної опозиції піде Геннадій Зубко – «Фронт змін», на округ №65 – Павло Жебрівський (Українська платформа) - нині народний депутат України, на 66-й округ (Коростень) піде Андрій Озерчук (ВО «Батьківщина»), на округ №67 (Новоград-Волинський) об’єднана опозиція делегує Віталія Француза (ВО «Батьківщина»), на 68-й округ (Малин) ми делегуємо Євгена Добряка від ВО «Батьківщина», на 69-й округ (Чуднів) піде кандидатом Сидір Кізін від наших партнерів від ВО «Свобода».

«Так ми розпочали переможну ходу на парламентську кампанію 2012 року», - сказав Яценюк.

Він також висловив переконання в тому, що після парламентських виборів в Україні постане питання формування єдиної партії на базі основних опозиційних партій.

«Після виборів, упевнений, що постане питання формування єдиної партії на базі основних опозиційних партій, і це якісно змінить політичну картину в Україні», - сказав Яценюк, додавши, що «наш союз – об’єднана опозиція - має не короткострокову політичну мету, а довгострокову державотворчу».

Як повідомлялось, 12 травня у Києві відбувся Форум об’єднаної опозиції, у якому взяли участь активісти партій "Народна Самооборона", Народного руху, партії "Реформи і порядок" та "За Україну!", які раніше оголосили про входження до об'єднаної опозиції.

На Форумі об’єднана опозиція оприлюднила програму спільних дій.

Нагадаємо, першу перемогу об’єднана опозиція отримала на Житомирщині у лютому Тоді на довиборах до обласної ради у Червоноармійському районі переміг член «Фронту змін» Дмитро Кропачов

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.