Молдова і Вірменія обігнали Україну в рейтингу найкращих для бізнесу країн

Акценти
15 Листопада 2012, 12:22

Для складання рейтингу було проаналізовано 141 країну за 11 різними показниками: майнові права, інновації, податки, технології, корупція, свобода (особиста, свобода торгівлі та грошова), бюрократія, захист прав інвесторів і продуктивність фондового ринку.

Найкращою для бізнесу завдяки прозорому та стабільному бізнес-клімату й заохоченню підприємництва цього року стала Нова Зеландія,

Сильні технології, свобода торгівлі та права власності вивели на другу сходинку Данію.

Гонконг, економіка якого зараз є однією з найбільш зростаючих у світі, опинився на третій сходинці.

Наступним найкращим став Сінгапур, котрий потрапив до топ-20 країн за 10-ма з 11-ти показників. Найбільшою проблемою країни залишається особиста свобода.

Через погіршення показників в технології та інновації Канада цього року опинилась на 5-му місці.

До десятки найкращих для бізнесу країн ввійшли також Ірландія, Швеція, Норвегія, Фінляндія та Велика Британія. Україна ж посіла 104-те місце відставши від Литви (35-те місце), Польщі (38-ме місце), Чехії (41-ше місце), Грузії (50-те місце), Румунії (60-те місце), Монголії (64-та сходинка), Вірменії (77-ме місце) та Молдови (92-га сходинка).

При цьому Україні на одне місце випередила Росію та продемонструвала кращі умови для бізнесу, ніж Таджикистан (111-те місце), Аргентина (113-те місце) та Киргизія (124-те місце). 

92