НОВИНИ

Україна в рейтингу репутацій країн випередила Китай та Росію

Цьогоріч Канада стала країною з найкращою репутацією у світі, Україна опинилась на 42-му місці. Про це йдеться в результатах дослідження Country RepTrak 2012 від Reputation Institute.

Канада перемагає в рейтингу другий рік поспіль. У цієї північноамериканської країни найсильніші показники у всіх аспектах дослідження.

"Крім того, що Канада зберегла своїперші позиції, вона також покращила загальний бал більше ніж на три очки. Зазвичай, таке поліпшення оцінки рідкість для країн з першої десятки, але тепер Канада стоїть на голову вище від інших провідних країн", заявив Ніколя Жорж Трад, керуючий партнер Reputation Institute.

За Канадою йдуть Австралія, Швейцарія, Швеція та інші скандинавські країни, ці країни відомі своєю стабільністю, сильну демократією, високим ВВП та розвиненою соціальної інфраструктури. Економічні держави, такі як Китай і США займають досить низькі позиції, 43 і 23 місце, відповідно.

Україна займає в цьогорічному рейтингу 42 місце, хоча минулого року  вона була на 40-й позиції.

Росія, як і в 2011 році, займає 45 місце, за нею розташувалися Саудівська Аравія, Нігерія, Пакистан, Іран та Ірак.

Як відомо, Reputation Institute проводить щорічні дослідження шляхом онлайн-опитування 36000 людей, що представляють країни G8.

Дослідження оцінює 50 країн світу на основі народних Довіри, Захоплення, Поваги і Прихильності до них. Ці чотири елементи потім розбиті на 16 категорій, які включають в себе: якість життя; бізнес-середовища; товари та послуги, і навіть природну красу країни. Основні показники використовуються для визначення країни із найкращою репутацією.

Як повідомлялось, у цьогорічному рейтингу глобальної конкурентоспроможності 2012-2013 років від Всесвітнього економічного форуму Україна посіла 73-тю сходинку з 144 країн.