Міносвіти скасувало ліцензії навчальних закладів на окупованих територіях України

Акценти
7 Лютого 2017, 14:15

Міністерство освіти та науки скасувало ліцензії вищих навчальних закладів, розташованих на тимчасово непідконтрольних Україні територіях Донбасу, а також у Криму і місті Севастополь, йдеться у повідомленні прес-служби відомства 7 лютого. 

З повним переліком навчальних закладів, які Міносвіти визнало нелегітимними та такими, які не мають права проводити освітню діяльність можна ознайомитися за посиланням.

Зазначається, що протягом двох останніх років (2014-2016) з Донецької і Луганської областей та півострова Крим Міносвіти перемістило майже два десятки вишів до інших українських регіонів. Нині ці заклади успішно працюють на підконтрольній Україні території.

Нагадаємо, Міносвіти нагадало вишам про потребу декомунізувати назви, щоб не опинитися поза законом, оскільки у разі невідповідності вимогам закону у назвах, діяльність цих вишів вважатиметься такою, що не відповідає законодавству Україні.

Як повідомлялося, у липні 2016 року Міносвіти звернулося до ГПУ та СБУ через поїздку українських науковців до окупованого Криму. 

90