Міліція з бійкою демонтувала намети на Майдані Незалежності

24 Листопада 2013, 21:20

Як написав у своїй сторінці у Facebook  голова Коаліції учасників помаранчевої революції Сергій Мельниченко, бійка виникла через встановлення наметів.  «На Майдані масова бійка з Беркутом!  Активісти встановили кілька наметів», – написав він.

В той же час у прес-службі головного управління МВС у Києві повідомили, що «міліція не мала наміру розігнати активістів, а хотіла завадити порушенню порядку, а саме встановлення наметів».

Як вказали в управлінні,  учасники акції на Майдані Незалежності намагалися встановити два намети всупереч судовому рішенню. Відтак інспектори управління благоустрою КМДА попросили міліцію посприяти у недопущенні незаконного встановлення МАФів.

Нагадаємо, 24 листопада опозиція оголосила проведення на Європейській площі безстрокової акції на підтримку євроінтеграції України. Перед Українським домом встановили 24 намети.

  Окружний адміністративний суд Києва раніше ухвалив рішення про обмеження проведення акцій на Майдані Незалежності в Києві  з 22 листопада до  7 січня.