НОВИНИ

Опозиція встановлює намети на Європейській площі

На Європейській площі почалася безстрокова акція на підтримку євроінтеграції України. Про це заявив керівник центрального штабу партії "Батьківщини" Олександр Турчинов, виступаючи на мітингу, повідомляє прес-служба партії.

24 намети встановлені на тротуарі перед Українським домом на Європейській площі.

 Турчинов заявив, що для безстрокової акції буде облаштований штаб Європейського Майдану

Комендантом наметового містечка обрано Андрія Парубія. Інформаційно-пропагандистську роботу очолить В'ячеслав Кириленко.

Планується, що щодня увечері на Європейські площі відбуватимуться мітинги.

 Крім того, Турчинов повідомив, що уранці понеділка на Європейській площі відбудеться збір для облаштування блок-пікету Кабінету міністрів.

Опозиціонер також звернувся до всіх, хто готовий до нічних чергувань, розбитися на групи, а киян – допомогти мітингувальникам. "Звертаюся до киян. Прошу вас допомогти теплими речами, продуктами харчування, можливо, хтось з вас зможе брати до себе іногородніх", - сказав Турчинов.

В той же час ВО "Свобода" встановила два намети біля Кабінету міністрів, на проїжджій частині вулиці Грушевського. Однак згодом свободівці перенесли намет униз на Європейську площу.

Як відомо, у Києві понад 100 тисяч громадян вийшли на народне віче «За європейську Україну!».

Окружний адміністративний суд Києва раніше ухвалив рішення про обмеження проведення акцій на Майдані Незалежності в Києві  з 22 листопада до  7 січня.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.